ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ФОРУМ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ ШКОЛЯРІВ СТАЄ ТРАДИЦІЙНИм

   Другий районний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», що проходив 26 листопада 2019 року та мав на меті обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді,  залучення їх до активних форм історико-краєзнавчої та пошуково-дослідницької  роботи, зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із семи закладів освіти району.

   Як відзначили організаторами Форуму, якими виступили відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та районний Будинок для дітей та юнацтва, подібні заходи сьогодні вкрай необхідні адже дають можливість розкрити таланти, поділитися цікавими творчими ідеями та пропозиціями, сприяють формуванню в учнів патріотичних почуттів, виявленню серед них майбутніх громадських молодіжних лідерів.

   Серед семи учасників були представники з Беївського, Колядинецького, Московського та Саївського НВК, Капустинської та Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів.

   Програма Форуму включала роботу у форматі стартапів та фестивалю народної пісні краєзнавчої та мистецької платформ.

   Учасники краєзнавчої платформи презентували   свої  дослідження  про  історичні об’єкти та предмети побуту, а на мистецькій – «співочі соловейки» вражали душевним виконанням народних пісень, ліричними композиціями, чуттєвими патріотичними піснями.

   Обрати найкращих і визначити переможців журі було не просто.

   Так, друге місце за презентовані історико-краєзнавчі дослідження  розділили між собою Дмитро ЛИТВИШКО з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дарина КИРИЧЕНКО з Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   За виконання народних пісень, де юні  артисти показали свої таланти, вокальні навички, визначені переможець та призери. Серед них: Дарина ЗАЄЦЬ з Московського НВК (І місце), Аміна ОЛЕЩЕНКО з Беївського НВК (ІІ місце), Аліна СІТАК з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Єлизавета ПОПОВИЧ з Саївського НВК та Юлія ВАСЮХНО з Колядинецького НВК (ІІІ місце).

   Дарина ЗАЄЦЬ, як переможець районного етапу Форуму патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», стане учасником обласного.« повернутися до списку новин