Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ «БАРСІ» СТАРТУВАЛА ОЗДОРОВЧА ЗМІНА

   Літо – найвеселіша та найцікавіша для дітей пора року. Адже влітку найтриваліші канікули, коли можна йдучи до закладу освіти не думати про домашні завдання, а насолоджуватися запропонованим відпочинком.

   Щороку для найактивніших юних любителів спорту району гостинно відкриває двері традиційний оздоровчий профільний табір «Барса», що при дитячо-юнацькій спортивній школі з однойменною назвою.

   Цьогоріч табір запрацював з 24 червня для 55 вихованців спортивної школи. Наймолодші з них закінчили другий клас, найстарші - восьмий. Триватиме оздоровча зміна до 12 липня.

   Увесь цей час досвідчені тренери-педагоги, кухарі та медичні працівники турбуватимуться про тих, хто перебуває на відпочинку. Поряд з заняттями гуртків, програмою роботи табору передбачено проведення спортивних змагань, різноманітних розваг та цікавих конкурсів, матчевих зустрічей з волейболу, футболу, інших видів спорту тощо. Яскравим доповненням до усього цього стане відпочинок дітей на природі, екскурсії,  щоранкова бадьора руханка простонеба та збалансоване вітамінами харчування, що вже з першого дня налаштували дітей і вихователів на позитив і бадьорий настрій.

 

 « повернутися до списку новин