Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ІЗ 6 КВІТНЯ НА ТЕЛЕКАНАЛАХ УКРАЇНИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ СТАРТУЮТЬ УРОКИ ОНЛАЙН

   Уже з наступного понеділка, 6 квітня, на телебаченні стартує масштабний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», в рамках якого найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5-11-х класів.

   У відеозверненні 29 березня Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ анонсував проєкт для дистанційної роботи під час карантину, який передбачає закріплення за кожним класом одного або кількох загальнонаціональних телеканалів. Це будуть канали, які не закодовані. Їх перелік, а також розклад уроків з’являться зовсім скоро. 

   Учні 5-11 класів на період карантину зможуть  вчитись просто в себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів. Також уроки будуть доступні у Facebook та YouTube.

   Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети як: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.

   Над телеформатом працювали майже пів сотні педагогів. На запис запросили відомих українських зірок, аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учнями-глядачам було не сумно і вони розуміли, якщо матеріал складний, він складний для всіх, навіть для дорослих.

   Відеоуроки від найкращих педагогів країни транслюватимуть на національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися впродовж карантину.

 « повернутися до списку новин