Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Тиждень природничих наук

   Людина –  це частина природи. І саме природі ми зобов’зані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Напевно, всі ми любимо природу, милуємося її чарівною красою. Але, мабуть, не всі задумуємось над тим, що природа – це наша домівка. І тому ми   завжди повинні дбати про чистоту власного дому.

   Щоб прищепити дітям любов до природи, бережне  відношення до неї в Капустинській ЗОШ І-ІІІ ступенів   з 23.04 по 27.04 було проведено тиждень природничих наук. Розпочався він лінійкою «Земля наш спільний дім» присвяченою всесвітньому Дню Землі. В  ході заходу діти дізналися про історію виникнення цієї дати, наслідки негативного ставлення до природи, склали список порад, яких необхідно дотримуватись, щоб жити в гармонії з природою. Цікавою була виставка фоторобіт та малюнків «Природа очима дітей». Учні також брали участь у випуску стінгазет на природничу тематику, розгадували ребуси, кросворди, давали відповіді на запитання вікторини. А також  долучилися до проведення акції «Чисте довкілля»,  в ході якої прибирали шкільну територію, впорядкували квітники та висаджували вдома кущі та дерева.

   Проведення таких заходів допомагає дітям зрозуміти, що вони господарі на планеті і повинні про неї дбати.« повернутися до списку новин