Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ФОРМАТ НАВЧАННЯ У СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ З ОСЕНИ ЗАЛЕЖАТИМЕ ВИКЛЮЧНО ВІД ЕПІДСИТУАЦІЇ

   Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.

   Міносвіти готується як до традиційного «офлайн-навчання» (з особливостями карантинних обмежень), так і до продовження дистанційного формату.

   «МОН не переводить школи на обов’язкову дистанційну форму навчання. Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатись за парти 1 вересня, прийматимуть Комісія ТЕБ і НС та Головний державний санітарний лікар на основі епідеміологічної ситуації й не раніше серпня, ближче до старту навчального року. Наразі МОН готується до нового навчального року. Зокрема, спільно з Головним санлікарем ми готуємо вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії - щодо правил дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо», - зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

   Водночас у міністерстві працюють і над удосконаленням формату дистанційного навчання та оновленням законодавства.

   Зокрема, це стосується Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти, проєкт якого запропоновано для громадського обговорення.

   Як зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ, зараз йде робота над удосконаленням дистанційної освіти, її відповідності реальним потребам і можливостям. Це стосується організації освітнього процесу, розвитку вчителів і, найголовніше, технічних можливостей учнів та педагогів.

   За матеріалами сайту: https://mon.gov.ua/ua« повернутися до списку новин