Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КАБМІН СХВАЛИВ ПРОЕКТ ЗАКОНУ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

   Кабінет Міністрів схвалив з доопрацюваннями проект закону «Про повну загальну середню освіту» та направив його на розгляд парламенту.

   Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 13 березня 2019 року.

   Документ деталізуватиме механізми реформи «Нова українська школа» та передбачає більшу автономію вчителів, педагогічну інтернатуру, низку інших новацій.

   Серед іншого, пропонує створення індивідуального навчання для дітей, які цього потребують, навчання для дітей, що живуть у лікарнях, можливість вибирати предмети в школі і три моделі навчання для дітей із національних меншин.

   «Зараз для повноцінної конструкції нам не вистачає кількох спеціальних законів. І серед них - закон «Про повну загальну середню освіту», який уточнює всі положення і розвиває положення закону «Про освіту». Він обслуговує місію шкільної реформи формування якісно нового покоління випускників, які мають бути цілісними особистостями, патріотами, інноваторами, здатними бути творцями і частиною інклюзивного й освіченого суспільства, в якому кожен громадянин має можливість для розвитку свого таланту», - зазначила міністр освіти Лілія ГРИНЕВИЧ.

   Вона пояснила, що цей законопроект потрібен для розширення можливостей дітей, батьків і вчителів.

   За матеріалами сайту http://osvita.ua« повернутися до списку новин