Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Табірний Єралаш

   Ось і добігає до кінця літній відпочинок в оздоровчому таборі «Сонечко» Капустиньскої ЗОШ. Весело і гамірно тут було кожного дня. Але сьогодні по-особливому радісно, адже цей день так  і називається «День Сміху».

   Розпочався він проведенням вікторини «З якої це казки», під час якої гравці по черзі відповідали на запитання за змістом українських народних казок, розгадували загадки казкових героїв, за змістом телеграм вгадували героїв, які не змогли прибути на свято, підбирали прислів’я до казок. Потім кожен загін показав гумористичні міні-сценки в конкурсі «Табірний Єралаш», в яких всі учасники продемонстрували свою високу акторську майстерність. Далі був конкурс юних читців гуморесок «Весела гуморина». Найкращими коміками табору стали Євтушенко Б. та Ярошенко А.

   Весело й цікаво пройшов конкурс моди «Літній настрій – 2018», присвячений Дню гумору. Кожен загін представив свою колекцію одягу. Діти побували в ролі модельєрів, створюючи свої моделі. Всі моделі одягу були оригінальними, цікавими, нетрадиційними. Учасники показу моделей приклали не аби яких зусиль для їх проектування та виготовлення, проявили творчість, креативність, нестандартний підхід. Особливо цікавою виявилася колекція представлена загоном «Прометей». Вони влаштували ціле шоу, яке викликало шквал оплесків та овацій глядачів. Цей захід довів, що дитячій творчості й фантазії немає меж

   І на завершення діти взяли участь у конкурсній програмі «Як подружитися з радістю», вони давали відповіді на цікаві запитання, інсценізували казки, розгадували ребуси.

   В День сміху у таборі було справді весело і цікаво.

 « повернутися до списку новин