Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РАЙОННИЙ ФОРУМ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «ГОЛОС КРОВІ:МИ - УКРАЇНЦІ!»

   Районний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми - Українці!», що днями відбувся на Липоводолинщині, зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із різних куточків району.

   Основною його метою та завданнями є залучення учнівської молоді до активних форм історико-краєзнавчої, пошуково-дослідницької, волонтерсько-благодійної роботи, удосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання.

   Організаторами заходу виступили відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та районний Будинок для дітей та юнацтва.

   Учасники, а їх було 39, працювали  за трьома платформами: краєзнавчою, мистецькою та платформою благодійних справ, де презентували свої дослідження про історичні об’єкти та предмети побуту, народні пісні, танці, вишивки регіону, волонтерську діяльність.

   За активність більшість школярів отримали відзнаки від організаторів. А вокальний ансамбль «Веселка» Московського НВК рекомендовано до участі в обласному етапі форуму.

   Зазначимо, що захід відбувся  в рамках реалізації довгострокового соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці».« повернутися до списку новин