ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПОСМІШКИ, КВІТИ ТА БАНТИКИ: У ЛИПОВОДОЛИНСЬКИХ ШКОЛАХ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

   День знань - одне із головних свят навчального року - урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду - від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників - тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збирає та проводжає рідних чад до школи.

  За новими освітніми стандартами школи набули значної самостійності. Тепер вони самі визначають дати початку та закінчення навчального року.

   Тож цьогоріч у всіх школах району свято першого дзвоника відбулося 2 вересня.

   Вже традиційно в перший день навчального року пройшли святкові лінійки, де пролунав перший шкільний дзвоник. Його почули 1 259 школярів. 

   До перших класів, що працюватимуть за принципами  Нової української школи, пішли 123 першачки. Найбільшу кількість першокласників прийняли Комунальний заклад Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів (48) та Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (13).

   На святкових лінійках звучали слова вітань із початком нового навчального року від посадовців, почесних гостей, адміністрації закладів; педагоги представляли першокласників; з посмішками, квітами та піднесеним настроєм старшокласники вітали малечу із початком цікавого шкільного життя.

   Потім була хвилина, коли шкільний дзвінок сповістив про початок 2019/2020 навчального року та запросив усіх на перший цьогорічний урок. Теми для різних класів - різні. Молодшим розказували про добро, дружбу, чесність, довіру та інші людські цінності;  старшокласникам – про свободу, верховенство права, корупцію та фаворитизм.

   До речі, попри відміну шкільної форми, переважна більшість школярів дотрималися рекомендованого ділового стилю.

Байрацький НВК

Беївський НВК

Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Калінінська ЗОШ І-ІІ ст.

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Колядинецький НВК

КЗ Липоводолинська СШ

КЗ Липоводолинська СШ

Лучанська філія КЗ Липоводолинська СШ

Московський НВК

Саївський НВК

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Яснопільщанський НВК« повернутися до списку новин