Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Літнє оздоровлення дітей в закладах дошкільної освіти

   Саме такою була загальна тематика наради керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів, яка відбулася 27 квітня на базі відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації.

   Травень – особливий місяць для керівника закладу освіти, адже необхідно підвести підсумки навчального року, а ще слід ретельно підготуватися до літнього оздоровлення. Важливо організувати роботу влітку так, щоб діти не лише загартувалися, відпочили, а й прожили цей час повноцінним, насиченим новими враженнями і позитивними емоціями життям.

   Нарада проходила за участі представників ДСНС та Держпродспоживслужби. Вадим Нестеренко, провідний інспектор Липоводолинського районного сектору ДСНС України в Сумській області, у своєму виступі зосередив увагу присутніх на основних аспектах дотримання вимог законодавства України у сфері пожежної безпеки. Оксана Любченко, начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, акцентувала увагу на дотримання норм законодавства України у сфері безпечності харчових продуктів.

   Методист районного методкабінету Наталія Смітія проаналізувала нормативно-правові документи, що регламентують організацію літнього оздоровлення дітей, після чого запросила керівників до обговорення покрокового алгоритму організації літнього оздоровлення. Присутні отримали рекомендації щодо оформлення ділової документації з оздоровлення, планування роботи, організації другого сніданку та загартувальних процедур. На завершення учасники пройшли тест для самодіагностики.

   На нараді також слухалися питання щодо підготовки команд до участі в районній спартакіаді «Малятко» та про порядок щорічного звітування керівника закладу освіти перед колективом та громадськістю.« повернутися до списку новин