Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Керівники закладів дошкільної освіти обмінялися досвідом щодо роботи з родинами вихованців

   Відповідно до плану роботи районного методкабінету 16 листопада на базі Берестівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Берестівської сільської ради відбувся семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти «Організація взаємодії закладу дошкільної освіти з родиною вихованців».

  Учасників семінару вітав у стінах закладу дошкільної освіти сільський голова Приходько Анатолій Григорович, який коротко розповів про умови, створені для виховання та розвитку дошкільнят на території Берестівської сільської ради та побажав гостям плідної роботи. Завідувач Берестівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Надія Іванівна Фесенко Презентувала виставку родинних проектів «Оберіг – найдавніший амулет  щастя і гаразду в родині», розповівши про особливості організації самого проекту.

   В ході теоретичної частини семінару-практикуму Наталія Смітія,  методист по дошкільному вихованню районного методкабінету, обговорила з керівниками законодавчі та методичні аспекти організації роботи з батьками  у світлі сучасних реформ. Досвідом роботи поділилися працівники Берестівського дошкільного навчального закладу, акцентувавши увагу на ролі керівника в оптимізації роботи закладу дошкільної освіти з родинами вихованців в умовах сьогодення та більш глибоко розкривши особливості організації сучасних форм взаємодії з батьками.

   Досить плідною та насиченою була практична частина семінару. Валентина Помазан, практичний психолог Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., провела з присутніми практичне заняття «Побудова ефективного спілкування та взаємодії з батьками», а вихователь Юлія Шапран запропонувала взяти участь у майстер-класі по створенню інтерактивного дидактичного посібника – Лепбук «Сім’я». Як результат сучасного оформлення освітнього середовища господарі закладу презентували батьківський осередок «ДОВІРА».

   За круглим столом присутні обмінялися думками та враженнями щодо почутого та побаченого в ході семінару-практикуму, обговорили запропоновані рекомендації.

 « повернутися до списку новин