Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ

Цьогорічні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки. Вони розміщені в особистих кабінетах пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. У запрошеннях буде зазначена адреса пункту проведення пробного оцінювання.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Нагадаємо, пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 23 березня.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито 16 березня 2019 року. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційних бюлетенях «Як визначити результати пробного ЗНО», які учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмета.

Для допуску до пункту тестування учаснику пробного ЗНО необхідно мати при собі паспорт та запрошення-перепустку.

За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua

 « повернутися до списку новин