ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018»

   Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, 18 грудня 2018 року, відбулася обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018». Захід організовано під керівництвом Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи та за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Серед 223 учасників заходу були й представники нашого району: методист по дошкільному вихованню Наталія Смітія, завідувач Семенівським ДНЗ «Сонечко» Яна Жук та вихователь Подільківського ДНЗ «Оленка» Наталія Карпець.

   Ніна Омельяненко, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» запросила присутніх до обговорення основних орієнтирів дошкільної освіти на сучасному етапі.

   У ході роботи панорами працювало п’ять педагогічних студій, у яких організовано сучасні форми методичної роботи: педагогічні дискурси, методичні квести, майстер-класи, методичні практикуми, педагогічні майстерні та ін. Презентували роботу педагогічних студій модератори – викладачі кафедр Сумського ОІППО (Цимерман І.Л., Ковтун Є.Ф., Лобода В.В., Кожем’якіна І.В.). Педагогічний дискус з проблеми «Педагогічна система України та Німеччини: формат і координати становлення сучасної дошкільної освіти та орієнтири на цінності» видався змістовним, полемічним, та в нагоді педагогам щодо ціннісного орієнтування у сфері дошкільної освіти.

   Аналізуючи почуте та побачене учасники мали змогу висловити власну думку у рамках дискусійно-пошукового поля «Пошук педагогічних істин».

   Справжнім релаксом і приємним сюрпризом став виступ інструментального ансамблю «Срібний дзвіночок» Сумського НВК № 11 «Журавонька». Музика дзвонів перенесла у чарівний казковий світ новорічних та різдвяних свят.

   Дякуємо організаторам та всім учасникам заходу!« повернутися до списку новин