Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РІВНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ КРІЗЬ ПРИЗМУ СТВОРЕННЯ НЕОБХІДНИХ УМОВ

   Питання щодо створення необхідних умов, які забезпечують рівний доступ дітей до якісних освітніх послуг обговорили в ході  щотижневої апаратної наради, що відбулася 09 жовтня 2018 року  під головування очільника району Івана ЯРЕМЕНКА, за участі керівників установ та організацій, органів місцевого самоврядування.

   Як повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО, діяльність районної влади, закладів освіти спрямована на задоволення потреб територіальної громади в отриманні якісної дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти. Цьому сприяє формування мережі відповідно до запитів населення, розв’язання питань кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

   За її словами, для забезпечення виконання освітніх завдань у районі діє 37 закладів: 19 дошкільної, 16 загальної середньої та 2 позашкільної освіти.

   Впроваджуються різні форми здобуття дошкільної освіти, забезпечується належна підготовка до навчання в школі дітей п'ятирічного віку, створюються умови для ігрової та навчально-пізнавальної діяльності, розвитку фізичних навиків, музичних та інших творчих здібностей дітей.

   Міцним фундаментом розвитку особистості є система загальної середньої освіти, мережу закладів якої складають 4 школи І-ІІ та 12 - І-ІІІ ступенів, з учнівським контингентом 1272 особи.

   Створені умови для навчання школярів за індивідуальною, інклюзивною, екстернатною формами. Виконується програма профілізації старшої школи. Працюють 4 групи подовженого дня. 

   Організовано разове гаряче харчування 1312 здобувачів освіти та підвезення шкільними автобусами до місць навчання і у зворотному напрямку 175 учнів, що його потребують. 

   946 творчих обдарувань мають змогу розвивати свої здібності у закладах позашкільної освіти, де створено  умови   для реалізації  кожним  вихованцем  власної  освітньої  траєкторії,  вільного  особистісного  вибору  тієї діяльності,  яка  сприяє  індивідуальному  розвитку.

    «Створення необхідних рівних умов доступу дає можливість побачити якість знань здобувачів освіти, результати освітньої  діяльності кожної школи та її педагогів», - зазначила начальник Любов ДМИТРУШКО.« повернутися до списку новин