ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Чорнобиль не має минулого

   В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим краєм здійнявся у нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

   14 грудня у Яснопільщанському НВК відбулися заходи з нагоди вшанування пам'яті ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Педагогом-організатором проведено годину спілкування «Чорнобиль не має минулого», в ході якої учасники коротко ознайомилися з подіями Чорнобильської катастрофи, згадали імена ліквідаторів-земляків та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Також відбувся перегляд тематичного відеофільму «Чорнобиль… Як це було…». Учні мали змогу не тільки почути, а й побачити окремі картини трагедії.

   Проводячи заходи, присвячені вшануванню пам'яті ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, ми намагались пробудити в дітей чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

   Давайте пам'ятати і робити все, щоб ніколи не було таких Чорнобилів, які нависають чорними крильми над людським майбутнім...  « повернутися до списку новин