ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Який же відпочинок без екскурсій!

   Учні Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже вкотре завітали з екскурсійним візитом до головного міста країни – славетного Києва. Він привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і зеленими вуличками із затишними кав’ярнями. Свою подорож ми розпочали з Майдану Незалежності, який по-справжньому вражає своєю вишуканістю. Особливе захоплення викликав величезний квітковий годинник, який вразив усіх  різноманітністю кольорів квіткових композицій.

   Та найбільше столиця вражає своєю історією. З особливим почуттям хвилювання та щемом у серці діти пройшлися алеєю Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції гідності взимку 2014 року. З глибоким сумом і болем ми вдивлялися в обличчя героїв. Вони, не вагаючись, віддали своє життя заради кращого життя в нашій країні. Живі квіти, свічки, паперові янголи, жовто-блакитні стрічки біля портретів – все це свідчить про те, що люди не забувають самопожертви героїв. Щодня сотні, тисячі людей відвідують меморіал Небесної Сотні щоб віддати шану цим мужнім героям. Наші учні вшанували  їх пам’ять хвилиною мовчання та взяли участь в акції, придбавши жовто-блакитні стрічки, гроші за які підуть на благодійність.

   Другою частиною подорожі була поїздка до критого аквапарку в Броварах. Діти з великим нетерпінням чекали розваг на водних атракціонах.

   - В аквапарку було супер! Він такий великий-великий, наче ціле водяне містечко ..., -  із  захопленням  згадують діти. Разом з вихованцями в аквапарку побували й деякі мами учнів початкових класів, то ж відпочинок був родинний.

   Поїздка в аквапарк – це не лише можливість весело провести час. Найголовніше – єднання довкола чогось спільного, зміцнення відносин один з одним, що особливо важливо у дитинстві.

   Ми розуміємо: подібний відпочинок має неабияке значення для фізичного розвитку, урізноманітнення дозвілля школярів та, безперечно, поліпшення стосунків в учнівському колективі.

   Діти під час поїздок, особливо, коли шлях є не таким коротким, стають більш згуртованими, дружнішими, толерантнішими. Для них це унікальна можливість побувати в такому, для багатьох новому, середовищі усім разом. Дітвора  поплавала, покаталася на гірках, пострибала на хвилях.

   Ви б тільки бачили ці усміхнені обличчя! Заради них і варто працювати кожному з нас.

 « повернутися до списку новин