Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Козацькому роду нема переводу

Я звертаюсь ночами до Бога, та молюся за твоє життя.

Щоб скоріша була перемога, прошу Господа кожного дня.

Я благаю, щоб ти повернувся, до родини своєї, живим!

Та в бою, щоби не спотикнувся, ангел став охоронцем твоїм!

   14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Це свято засноване в нелегкі часи для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

   Напередодні свята, 11 жовтня, у Колядинецькому НВК  відбулися урочисті заходи  до Дня захисника України: урок-подорож «Козацькому роду нема переводу» та брейн-ринг «Козацькими стежками».

   Цікаво й радісно було спостерігати, як  юні козаки показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки тішитися свідомості підростаючого покоління.  Учні нашого закладу освіти продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, розгадали всі ребуси, заспівали козацьких пісень та, навіть, затанцювали козацького танка, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

   Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого закладу освіти!« повернутися до списку новин