ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

GОCAMP 2020 ЗАПРОШУЄ ШКОЛИ НА П'ЯТИЙ НАБІР

   З 17 жовтня 2019 року GoCamp, відкривши  попередню реєстрацію, запрошує школи стати учасниками Всеукраїнського масштабного проєкту літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів з усього світу.

    Запросити до себе іноземців та разом із ними організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp зможуть у 2020 році 550 міських та сільських шкіл. 

   Попередня реєстрація усіх бажаючих триватиме до 17 листопада 2019 року за посиланням:  https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school-short-form/ 

   На даному етапі  реєстрація не означає подачу заявки на GoCamp 2020 і не зобов'язує кандидатів надалі організовувати табір. У такий спосіб організатори виявлять кількість потенційних учасників, а також зможуть роз'яснити умови участі зацікавленим адміністраціям.

   Так, усі школи, які подадуться на попередню реєстрацію, об'єднають у Вайбер-групі. А вже на початку листопада організатори почнуть пояснювати особливості цьогорічної програми та умови участі. Вони також допомагатимуть у підготовці заявок для основної реєстрації та відповідатимуть на уточнюючі запитання.

   Реєстрація на основну сесію буде відкрита з 18 листопада до 15 грудня.

   Табори GoCamp цього річ відбудуться з 1 до 12 червня (200 шкіл), з 10 до 21 серпня (300 шкіл), з 7 до 18 вересня (50 шкіл).

   Участь закладів у проєкті – безкоштовна.

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua

 « повернутися до списку новин