Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

МОЛОДІ ДЖУРИ СУМЩИНИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ

   Козацький рій «Нащадки козаків» з Беївського НВК взяв участь у п’ятиденному вишколі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив з 7 по 11 травня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи.

   Організатором гри виступив КЗ СОР - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

   За п’ять змагальних днів джури 23 роїв з усієї Сумщини «пройшли вогонь і воду». Не буквально, але попотіти довелось: учасники демонстрували навички зі стройової підготовки на змаганні «Впоряд», уміння надавати першу домедичну допомогу на змаганні «Рятівник». Справжнім випробуванням для них стала «Туристська смуга перешкод». Не менш напруженими були залікові змагання «Відун», «Бівак», «Стрільба» та «Перетягування линви».

   «Сокіл» («Джура») - це новий крок в розвитку сучасної молоді. Наша команда доклала зусиль, щоб гідно представити регіон. І хоча перемогу ми не здобули, але за цю п’ятиденку отримали важливий досвід для усіх нас: коли організатори та учасники показували приклад людяності та вольовитисті, вчили моральним якостям, виховували риси характеру справжніх українців, надавали простір для роздумів» -  говорять учасники ІІ обласного етапу гри з рою «Нащадки козаків».« повернутися до списку новин