Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КОМПЕТЕНТНИЙ ВЧИТЕЛЬ – УСПІШНА НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

   Питанням налагодження співпраці та партнерства між закладами освіти області у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» щодо підготовки сучасного вчителя - агента змін в освіті, був присвячений обласний семінар-нарада «Забезпечення соціального партнерства коледжу і відділів освіти Сумщини у підготовці педагога Нової української школи», що відбувся днями на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж ім. А.С.Макаренка».

   У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, методист районного методичного кабінету Валентина НОЗДРА, керівники закладів загальної середньої освіти району.

   Учасники заходу мали змогу ознайомитися з роботою коледжу по підготовці педагогів до роботи в Новій українській школі. Особливу їх зацікавленість викликали локації, що працювали за кількома напрямками: «Застосування ІКТ під час оволодіння основами медіа грамотності: практичний аспект», «Сучасні рішення для освіти: цифрова природничо-наукова лабораторія «Labdisk», її використання в освітньому процесі», «Підготовка майбутнього педагога Нової української школи», «Презентація спеціальності «Соціальна робота» та інші.

   За «круглим столом», підводячи підсумки наради, студенти коледжу, представники освітніх установ регіону обговорили питання кадрового забезпечення закладів освіти Сумщини шляхом співпраці з Лебединським педагогічним коледжем ім. А.С.Макаренка.« повернутися до списку новин