ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЮНІ КРАЄЗНАВЦІ РАЙОНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІ НАПРАЦЮВАННЯ

   «У світі краєзнавчих відкриттів» - конференція під такою назвою відбулась 22 жовтня 2019 року на базі районного Будинку для дітей та юнацтва. Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації. 

   У роботі конференції взяли участь 5 юних краєзнавців закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.  Вони презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», «Архітектурні перлини Липоводолинщини», «Заповідними стежками рідного краю», подекуди поєднуючи їх у своїх дослідженнях.

   Кожна з презентованих робіт виділялися актуальністю, змістовністю, глибиною розкриття тематики досліджень. Яскравим доповненням були  постерні презентації, карти, схеми, фотоматеріали, відео та аудіо записи.

   В підсумку журі відзначило роботи Тамари МОРДВЯНИК з Саївського НВК та гуртківця районного Будинку для дітей та юнацтва Дмитра ЛИТВИШКА другим та третім місцями відповідно.

   Кращою була визначена робота одинадцятикласника з Беївського НВК Тараса ГОРДІЄНКА «Історико-краєзнавча спадщина села Беєве», що буде представлена на обласній конференції «У світі краєзнавчих відкриттів» у листопаді цього року. « повернутися до списку новин