ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Мандруємо рідним краєм

День проведений дитиною без прогулянки,

втрачений для її здоров’я…

Г. Сперанський

   Літо – найкращий час для тривалого перебування на свіжому повітрі, невеликих мандрівок околицями рідного села, під час яких діти оздоровлюються, відкривають для себе мальовничі куточки, пізнають історію краю, активно відпочивають, вчаться взаємодіяти з однолітками й дорослими, а ще застосовувати набуті знання і вміння на практиці.

   Тож 14 червня «Зайчата» Московського НВК вирушили в туристичний похід вулицями рідного Московського. Сьогодні вони побували і в  торговому центрі села, де зосереджені всі магазини, і біля контори та в бригаді ТОВ «Надія», і біля приміщення сільської ради та фельдшерсько-акушерського пункту, і біля будинку культури та бібліотеки.

   Подорожуючи, дітлахи зробили невеличкі зупинки біля сільського парку, який нині впорядковується та біля меморіалу загиблим воїнам. І хоч ці місця не нові для дітей, та вони змогли знову милуватися чудовими літніми пейзажами рідного краю.

   А повернувшись із мандрівки, мали час для улюблених гірок, спокійного відпочинку  під кронами дерев. А ще допомогли школярам висаджувати розсаду квітів на клумбі.« повернутися до списку новин