Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Тиждень природничих наук у Яснопільщанському НВК

    Біологія, хімія, фізика,  географія… «Їх пильний сміливий  погляд проникає  у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця, і в безмовне життя дерева. Вони дивляться скрізь, завзято шукають початок життя…»

   Згідно з планом роботи школи, з метою популяризації біології, хімії, фізики та географії, розвитку інтелектуальних здібностей та творчої обдарованості учнів з 23 квітня по 27 квітня 2018 року було проведено тиждень природничих наук. У рамках цього тижня проводились різні заходи. Виховний захід «Подорож сторінками великих відкриттів» дав змогу учням відчути себе мандрівниками, першопрохідцями географічних широт, а під час виховного заходу «В країні Електромагнетизму» всі занурилися у чарівний світ фізики. Під час інтегрованого заняття з біології та хімії «Секрети води» учні 7-9 класів дізналися про будову молекули води, її хімічні властивості, кількість води в організмах різних видів, вплив на організм людини.

   Також протягом тижня учні 5-9 класів долучилися до щорічних екологічних акцій: «За чисте довкілля», «Посади дерево й збережи його», операції «Первоцвіт-2018». А 26 квітня учні 3-9 класів взяли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок весняний-2018».

   Пізнання починається із здивування. Бажаємо учням та вчителям побільше яскравих хвилин здивування при вивченні природничих дисциплін.« повернутися до списку новин