Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Методичне об`єднання учителів 1-х класів 2018-2019 та 2019-2020 навчальних років

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації 12 квітня 2019 року на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання учителів початкових класів на тему «Реалії та перспективи впровадження Нової української школи у 1-х класах». Засідання проходило у форматі «круглого столу».

   Учителі 1-х класів КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Байрацького,  Беївського,  Русанівського,  Колядинецького НВК поділилися своїми напрацюваннями щодо організації освітнього процесу в  1-х класах Нової української школи.  У ході роботи обговорювалися питання забезпечення інтегрованого, тематичного підходів, особливостей організації освітнього середовища, планування та проведення  уроків української мови та української мови в інтегрованому курсі, нових підходів у роботі з батьками, створення учнівського портфоліо та щоденника вражень, використання сучасного  технічного обладнання.

   Засідання методичного об`єднання стало ще однією сходинкою по підготовці учителів майбутніх перших класів до роботи в нових умовах та дало можливість обговорити  ключові питання НУШ.« повернутися до списку новин