Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

районний семінар вихователів закладів дошкільної освіти

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 30 травня 2018 року на базі Калінінського дошкільного навчального закладу «Ромашка» Калінінської сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів «Організація пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку».

   Учасників семінару вітала керівник закладу Зворигіна Жанна Вікторівна, яка презентувала гостям заклад та досвід роботи щодо організації пошуково-дослідницької діяльності. Учасники семінару мали нагоду побувати на занятті «Вода та її властивості» (різновікова група), взяти участь у майстер-класі «Експериментування з різними матеріалами», що підготувала та провела вихователь Калінінського ДНЗ «Ромашка» Потака Любов Олексіївна. Із захопленням присутні розглядали метеомайданчик, город для ознайомлення дітей з культурними рослинами та ділянку «Зелена аптека», створених власноруч педагогами закладу та батьківським колективом.

   Теоретичні питання щодо особливостей організації дослідницької діяльності дошкільників розкрила Смітія Наталія Василівна, методист РМК, а також презентувала досвід роботи з даного напрямку вихователя Конотопського дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко», Федоренко Тетяни Олегівни. В ході роботи методичної студії «Знавці природи» вихователі району активізували, конкретизували та узагальнили знання із проблеми організації пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку.

 « повернутися до списку новин