Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

На часі підготовка до оздоровлення та відпочинку дітей Липоводолинщини

   «Літнє оздоровлення - це прекрасна можливість для наших дітей поправити власне здоров’я, набратися сил перед навчанням, отримати нові звання», - зазначила в ході обговорення питання підготовчого етапу оздоровчого сезону 2018 року спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Яна Шульга, на щотижневій апаратній нараді, що відбулася під головування очільника Липоводолинського району Івана Яременка.

   За її словами, влітку 2018 року оздоровчо-відпочинковими послугами планується охопити 785  дітей, що становить 65% від загальної кількості учнівської молоді у тому числі дітей пільгових категорій. Для цього в районі працюватимуть 29 відпочинкових закладів: 18 таборів з денним перебуванням (557 дітей), 2 табори праці та відпочинку (20 дітей), 7 літніх мовних таборів (83 дітей) та 2 профільні – англомовний при опорній школі   та спортивного спрямування при ДЮСШ «Барса» (75 дітей). Близько 50 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримку, будуть направлені в позаміські оздоровчі табори.

   Фінансування літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії буде здійснюватися з бюджетів різних рівнів - від обласного до місцевих, а також спонсорських коштів. За прогнозованими показниками на організацію та проведення літнього оздоровлення планується понад 750,0 тис. гривень, з яких майже 595,0 тис. гривень - фінансування з районного та сільських/селищного бюджетів.

   «Ми маємо так підготуватися до літнього оздоровлення дітей, щоб показати і якість роботи у цій сфері, і високі показники», - зазначила доповідач. 

   Підсумовуючи результати розгляду питання порядку денного голова районної державної адміністрації Іван Яременко підкреслив, що надання дітям району якісних оздоровчих та відпочинкових послуг цілком залежить від безумовного виконання плану заходів та спільної, координованої роботи всіх причетних до цього структур і організацій, давши їм ряд доручень.

   За довідковою інформацією щодо можливості оздоровлення дітей та учнівської молоді, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті й обдаровані та діти учасників АТО та інші), звертайтеся до відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації (смт Липова Долина, вул. Полтавська, 25 або за телефоном (05452) 5 – 10 – 37. Контактна особа – Шульга Яна Василівна).« повернутися до списку новин