Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Змагаймося за нове життя

   V Всеукраїнський (ХV Всекримський)  конкурс – фестиваль студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж  «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці, відбувся в лютому-березні 2019 року. Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню молоді зі спадщиною великої української поетеси Лесі Українки, доручення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини. У 2019 році цей конкурс набув міжнародного статусу, тому що роботи надходили з Молдови, Італії, Норвегії, Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

   Уже стало традицією, що учні нашої школи беруть участь у цьому конкурсі. Разом зі своїм учителем української мови та літератури Пономаренко В.В. діти  обирали твори Лесі Українки для декламування, які їм найбільше припали до душі, зробили грамзапис та надіслали  свої роботи.

   6 квітня 2019 року відбувся підсумковий етап – гала-концерт і нагородження переможців у місті Чернівці. З поважних причин наші учні не змогли побувати на даному заході. І тільки тепер нагороди та заохочувальні призи надійшли у заклад. Диплом І ступеня отримала учениця 9 класу Пономар Анна, Диплом ІІ ступеня – Ченчик Інна (9 клас) та Левченко Богдана (7 клас), Диплом ІІІ ступеня – Бут Софія (7 клас), а також подяку за участь Гайдаренко Валерії (6 клас) і Лукаш Оксані (9 клас). Всі учасники тепер мають особливі футболки з логотипом конкурсу, настільні календарі та брошурки з інформаційно-історичною довідкою конкурсу, а також велике задоволення від перемоги у Міжнародному конкурсі.

Завідувач Лучанської філії  Наталія Педько

 « повернутися до списку новин