Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКИХ ШКОЛАХ ПРОДЗВЕНІВ ОСТАННІЙ ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК

   Школярі з усієї України з нетерпінням чекають дня, коли для них пролунає останній дзвоник – і ознаменує початок літніх канікул.

   Цьогоріч в багатьох школах вирішили не чекати кінця місяця і провести свято Останнього дзвоника 24 травня (чинне нормативне законодавство право вибору форми, точної дати та часу святкування залишає за закладом освіти).

   Останній дзвінок у школах Липоводолинського району продзвенів в п’ятницю, 31 травня, сповістивши більш ніж 1200 учням про закінчення чергового навчального року. Сорок п’ять одинадцятикласників та 121 дев’ятикласник випускаються із освітніх закладів району.

   Традиційно в цей день відбулися урочисті лінійки, де звучали слова подяки школярам та їх батькам, вчителям та всім причетним до розвитку освіти регіону за терпіння, наполегливість, старанність та підтримку. Були і подарунки, квіти, останній шкільний танок. 

   На святі Останнього дзвоника у Подільківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради побувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   Вітаючи шкільну родину із закінченням 2018/2019 навчального року, відзначила його знаковість для освіти загалом і Липоводолинщини зокрема, що пов’язана зі стартом реформи Нової української школи, подякувала батькам, які спонукають дітей до науки, вчителям, які діляться своїми знаннями, підростаючому поколінню за подолання чергової сходинки в освоєнні знань та побажала успішно крокувати по шляху дорослого життя, готувати себе до великих справ на благо рідного краю та всієї України.

   Завершення навчального року ознаменувало початок літнього відпочинку для школярів початкової та основної ланки. А для дев’ятикласників та одинадцятикласників  навчальний рік завершиться після складання ними державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, що триватиме майже до середини червня. І вже потім на них чекає найдовгоочікуваніша подія всього шкільного життя – випускний вечір.

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 « повернутися до списку новин