Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КОНКУРС ЧИТЦІВ «ЖИВЕ СЛОВО»

   Виявленню, підтримці та подальшому розвитку талановитих обдарувань у різних видах та жанрах мистецтва (театральному, хореографічному, фольклорному, етнографічнному, вокальному, хоровому, декоративно-ужитковому, образотворчому та інших) покликаний Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

   Районний його етап  у номінація «театральне мистецтво» - «Живе слово» відбувся 22 січня 2019 року на базі Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

   Учасників та гостей фестивалю привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО зазначивши, що «саме головне - навіть не місце, яке в конкурсі завоює той чи інший учасник, а в творчому збагаченні, поширенні  дружніх стосунків, в задоволенні, яке отримує глядач від побаченого дійства».

   Конкурсна програма передбачала виступ учасників у 3-х номінаціях: «Твори Лесі Українки», «Гумор і сатира» та «Власні усмішки» за двома віковими групами: середньою - діти 10 - 13 років та старшою - учнівська молодь 13 - 17 років.

   Яскравим і незабутнім зробили свято 29 вихованців закладів загальної середньої освіти, виконавши ряд театральних постановок. Компетентна експертна група, оцінивши художній рівень виконавської майстерності, рівень сценічної культури, артистизм конкурсантів, визначила кращих театралів фестивалю.

   Переможними (І місце) у номінації  «Твори Лесі Українки» журі визнало виступи Дарини КИРИЧЕНКО (Капустинська ЗОШ  І-ІІІ ступенів, середня   вікова   група) та Оксани ЛУКАШ (Лучанська філія КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, старша вікова група); у                                                      номінації «Гумор і сатира» - виступ Домініки ГОЛОВКО (Яснопільщанський НВК, середня  вікова група).

   Переможці фестивалю у лютому захищатимуть честь нашого району на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».« повернутися до списку новин