ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Тренувальні збори для учнів 11 класів

   На виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 28.12.2018 (протокол №5) «Про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», з метою підготовки учасників освітнього процесу до якісного проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році з 4 по 11 січня 2019 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів проведено тренувальні збори з української мови та літератури, математики, історії України  для учнів 11 класів.

   У навчальних заняттях взяли участь 45 цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти району.

   Під час проведення тренувальних зборів з учнями відпрацьовано алгоритми виконання тестових завдань різних форм, проаналізовано завдання сертифікаційних робіт минулих років, обговорені типові помилки. Для самоконтролю знань здобувачі освіти виконували тематичні тестові завдання. 

  Тренувальні збори дали можливість учням  систематизувати матеріал з навчальних предметів та стали одним із етапів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.« повернутися до списку новин