Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПІДГОТОВКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

   Саме такою була загальна тематика наради керівників закладів дошкільної освіти, яка відбулася 17 травня на базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка».

   Травень – особливий місяць для керівника закладу освіти, адже необхідно підвести підсумки навчального року, а ще слід ретельно підготуватися до літнього оздоровлення. Важливо організувати роботу влітку так, щоб діти не лише загартувалися, відпочили, а й прожили цей час повноцінним, насиченим новими враженнями і позитивними емоціями життям.

   Нарада проходила за участі начальника Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Оксана Любченко, яка акцентувала увагу присутніх керівників на дотриманні норм законодавства України у сфері безпечності харчових продуктів. Методист районного методкабінету Наталія СМІТІЯ проаналізувала нормативно-правові документи, що регламентують організацію літнього оздоровлення дітей, після чого запросила керівників до обговорення покрокового алгоритму організації літнього оздоровлення. Присутні отримали рекомендації щодо оформлення ділової документації з оздоровлення, планування роботи, організації другого сніданку та загартувальних процедур.

   Про дотримання норм законодавства щодо протидії булінгу в закладі освіти розповіла Валентина НОЗДРА, методист з психологічної служби районного методкабінету.                          

   На нараді також слухалися питання щодо підготовки команд до участі в районній спартакіаді «Малятко» та про дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти.

 « повернутися до списку новин