ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Я люблю Україну

   Ось і стартував новий 2018-2019 навчальний рік. В Капустинській загальноосвітній школі пройшли перші традиційні уроки,  на яких школярі говорили про Україну, її символи,  звичаї. Так у 5 класі перший урок під назвою «Україна починається з тебе» було проведено у вигляді квесту. Діти працювали у групах за маршрутними листами, які мали такі станції: «Україна – єдина країна», «Карта України», «Творча», «Омріяний шлях». П’ятикласники перевірили себе, наскільки добре вони знають країну, в якій живуть. А на завершення квесту на картках-хмаринках вони написали свої мрії та побажання, якою  вони  хочуть бачити Україну в майбутньому.

   Семикласники провели урок за темою «Україна в нас одна». Розпочався він з оповідання, з якого  учні з’ясували значення слова Батьківщина, а також  діти розмірковували, що це слово означає  для кожного з них. Школярі дізналися цікаві історичні факти про виникнення державних символів українського народу. З цікавістю розглядали плакат «Україна, якою пишаємось», аналізували прислів’я та приказки про любов до батьківщини, насолоджувались прекрасними поезіями про Україну та її величні простори.

   Цікаво пройшов урок у 8 класі, що мав назву «Живи, Україно.  Живи для краси, для правди, для волі!». Учні разом із класним керівником говорили про те, що для кожного з нас Україна. Відповідь на це питання якнайкраще відображається в пісні Тіни Кароль «Україна – це ти», яку й прослухали присутні. Також учитель запропонувала восьмикласникам гру «Я люблю Україну», в ході якої вони передавали жовту і блакитну кульку зі словами «Я люблю Україну за . . .»

   Завершальним акордом стали побажання для України, які діти прописували на стікерах. В кожному з них звучало  побажання миру та злагоди.

   Вірмо в це!   « повернутися до списку новин