Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

Я певний, що скоріше прочитаю щось,

виконане в стилі інфографіки,

ніж опрацьовуватиму довгу статтю.

Джастін Бігель, засновник Infographic World

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА  10 жовтня 2018 року на базі Панасівської ЗОШ І-ІІ ст. для вчителів зарубіжної літератури та російської мови проведено семінар-практикум «Використання інфографіки на уроках зарубіжної літератури».  Застосовуючи цю технологію, ми не тільки йдемо в ногу з часом, а й робимо уроки цікавішими, змістовнішими, що допомагає учням швидше засвоювати новий матеріал.

   Учитель зарубіжної літератури Стешенко А.О. провела урок у 5 класі з теми «Казка братів Грімм «Пані Метелиця». Характеристика образів-персонажів», на якому застосувала прийоми  інфографіки.

   У ході проведення мистецького  калейдоскопу «Літературними стежками зарубіжних казкарів» вчитель акцентувала увагу учнів на творчих здобутках зарубіжних письменників: Ш.Перро, А.Лінгрен, братів Грімм, продемонструвала мистецький контекст  зарубіжної літератури із географією, музикою, образотворчим мистецтвом.

   Учасники  семінару активно та творчо працювали у групах над створенням  реклами, ментальних карт щодо  переваг  інфографіки на уроках.

   Методист РМК Хижняк О.М. ознайомила вчителів із новітніми    засобами інфографіки, а саме: он-лайн ресурсами з візуалізації даних,  графічними редакторами, програмами сучасних презентацій, надала   методичні рекомендації щодо їх використання.« повернутися до списку новин