Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

МОН ЗАТВЕРДИЛО НОВИЙ ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ІСПИТІВ У ШКОЛІ

   Міністерством освіти і науки України затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестації. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

   Про це пише Osvita.ua.

   Документ визначає механізм і форми проведення ДПА осіб, які здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти I-III ступенів та інших закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти та осіб, які здобувають середню освіту за сімейною формою навчання.

   Державну підсумкову атестацію проходитимуть учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (11 класі), а також здобувають професійну освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, крім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.

   Передбачено, що атестація може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

   Атестація учнів, які завершують здобуття початкової освіти, здійснюватиметься лише з метою моніторингу якості освітньої діяльності закладів освіти та якості освіти.

   Результати атестації не враховуються під час виставлення річних оцінок із навчальних предметів.

   Документи про здобуття базової та повної загальної середньої освіти видаються за результатами атестації.

   Атестація з української мови є обов’язковою для здобувачів всіх рівнів загальної середньої освіти.

   Атестація з математики є обов’язковою для учнів початкової та базової середньої освіти.

   У 2021 році атестація учнів 11-х класів з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання також стане обов’язковою.

   Атестація в закладах освіти проводиться в письмовій формі. Завдання для проведення іспитів в закладі освіти затверджує керівник закладу освіти.

   Новий Порядок проведення державної підсумкової атестації також визначає інші особливості проведення шкільних іспитів у початковій, базовій та старшій школі.

   За матеріалами сайту Osvita.ua.

 « повернутися до списку новин