Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Методичний порадник "Вивчення передового педагогічного досвіду у контексті інновацій в освіті"

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту на 2018 рік, 28 березня на базі Колядинецького навчально-виховного комплексу відбувся методичний порадник «Вивчення передового педагогічного досвіду у контексті інновацій в освіті». Мета заходу – надати методичну допомогу закладу освіти з питань виявлення, вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду.

   У ході заходу Хижняк О.М., методист РМК,  разом із адміністрацією закладу  розглянули та обговорили  ряд актуальних питань, а саме:

  • нормативно-правову базу за  напрямом передового педагогічного досвіду;
  • теоретичні аспекти виявлення, вивчення, узагальнення, схвалення, поширення та впровадження ідей передового педагогічного досвіду на рівні закладу освіти;
  • організацію роботи закладу освіти із виявлення, вивчення, узагальнення, поширення, впровадження ідей передового педагогічного досвіду;
  • основні вимоги до оформлення матеріалів педагогічного досвіду.

   Хижняк О.М. ознайомилась з матеріалами досвіду роботи Геревич Л.В., вихователя Колядинецького НВК. За результатами порадника  вихователь та адміністрація закладу  отримали методичні рекомендації.

 « повернутися до списку новин