Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОСВІТНЯ РЕФОРМА - ОДНА ІЗ ТИХ РЕФОРМ, ЩО НАОЧНО ДЕМОНСТРУЄ, ЯК ЗМІНЮЄТЬСЯ УКРАЇНА, СУМЩИНА, КОЖНА ГРОМАДА

   На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО в ході засідання Ради регіонального розвитку Сумщини, що відбулося 22 листопада 2018 року за участю керівництва області, районів, міст та об’єднаних територіальних громад. Учасником зібрання була начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО.

   Основним питанням, що розглядалося, стало досягнення регіону у проведенні освітньої реформи та розвитку Нової української школи.

   Коментуючи зміни, які наразі проходять в області, губернатор зауважив: досить жити у віртуальній реальності і вірити тим ЗМІ, які відробляючи чиєсь замовлення, пишуть: все пропало. Варто сьогодні поглянути на реалізацію проекту «Нова українська школа», щоб зрозуміти: зміни є і вони дієві.

   За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ на Сумщині для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з усіх рівнів бюджетів використано більше 76 мільйонів гривень. Це дало можливість забезпечити школи інтерактивними проекторами, ноутбуками, планшетами, багатофункціональними пристроями, документ-камерами, флеш-накопичувачами, фліпчартами, комплектами меблів для учні тощо; облаштувати сучасні робочі місця для вчителів; закупити дидактику.

   Також посадовець зауважила, що у деяких районах вдалося консолідувати зусилля влади та бізнесу для забезпечення належного функціонування не лише «Нової української школи», а й інклюзивно-ресурсного центру. Одним із таких районів є Липоводолинський.

   Як зазначив голова Липоводолинської райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО: «Рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру було прийняте ще в березні. Ми отримали 108,0 тисяч гривень із держбюджету, вишукали місцеві ресурси, і наразі новостворений центр  обладнаний у відповідності до нормативних вимог. На останній сесії районної ради додатково виділено кошти на заробітну плату фахівцям установи до кінця року». На його думку лише спільними зусиллями можна досягати бажаних результатів в створенні умов для навчання дітей, в тому числі і з особливими освітніми потребами.« повернутися до списку новин