Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Гра українського козацтва «Джура» по-липоводолинськи

   Свято молодості, козацього духу та сили. Так охарактеризували районний етап  туру Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура», що відбувся 27 квітня 2018 року, його організатори.

   Одинадцять команд закладів загальної середньої освіти району з'їхалися до районного Будинку для дітей та юнацтва, щоб продемонструвати свою вправність у спортивних змаганннях, маршируванні та злагодженості дій у команді.

   Почесні гості гри - заступник голови Липоводолинської районної державної адміністрації Володимир Грицай, заступник голови Липоводолинської районної ради Олександр Кльоп, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Демиденко, представники військового комісаріату Максим Рудковський та Владислав Городничий, вітаючи учасників змагань,  акцентували увагу на тому, що саме сьогодні й зараз ми повинні повернутися до патріотизму, свого, українського. Бажали юним джурам міцного здоров’я, незламної волі та нових звершень.

   Змагання проходили у різних видах військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування ігор.

   Переможцем гри в загальному заліку став рій «Патріот» Беївського НВК, на другому місці рій «Воля» КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст., на третьому – рій «Роксолона» Байрацького НВК.

   Переможці та призери гри нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та  районного  Будинку  для дітей та юнацтва.« повернутися до списку новин