Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Створення нового освітнього простору для учнів – одне з пріоритетних завдань в освіті

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Нова українська школа – це:

 - креативний зовнішній та внутрішній дизайн,

- комфорт та енергоефективність,

- сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування,

- безбар'єрний простір та умови для інклюзивного навчання,

- багатофункціональне середовище.

   Реалізуючи дані завдання та з метою підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, успішної організації навчально-виховного процесу в початкових класах Нової української школи у Беївському НВК розроблено план класної кімнати 1- го класу 2019-2020 року, визначено потребу в засобах навчання відповідно до Примірного переліку засобів навчального та загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи (наказ МОН України від 13.02.2018 № 137).

   З метою створення нового освітнього простору для учнів 1-го класу 2019-2020 н. р. у класній кімнаті за бюджетні кошти зроблено капітальний ремонт на загальну суму 133000.00 грн. (з них: 10000.00 грн. – ВОМС Липоводолинської РДА, 123000.00 грн. – ТОВ «Беєве»). Здійснено шпаклювання, вирівнювання стін гіпсокартоном та їх фарбування, заміна батарей та ламп денного освітлення, покриття підлоги ламінатом. Стіни класної кімнати естетично оформлені (зроблено художній розпис) відповідно до вікових особливостей дітей. Придбано меблі: стінка «Аня», осередок вчителя, килимок (за кошти ВОМС на суму 15075.00 грн.), стіл – пелюстка (8 шт.), пуфики – шестигранники (8 шт.), парти – трансформери (8 шт.) (за кошти ТОВ «Беєве» на суму  46576.00 грн.). Подаровано диванчик.

   Вчитель першого класу 2019-2020 навчального року Рясна Інна Миколаївна  пройшла курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо навчання учнів 1-х класів відповідно до Концепції «Нова українська школа» (07.12.2018 року), онлайн-курси для вчителів початкової школи (11.11.2018 року), «Вчимося жити разом» (28.01.2018 року). Наразі вчителі методичного об’єднання початкових класів Беївського НВК працюють над розробкою засобів навчання, дидактичних матеріалів виготовлених власноруч з підручних матеріалів.

   Педагогічний колектив та батьки майбутніх першокласників щиро вдячні начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Любові Миколаївні Дмитрушко та директору ТОВ "Беєве" Івану Івановичу Салу за фінансову підтримку щодо створення нового освітнього  середовища.

   

   

    

   

   « повернутися до списку новин