ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Казкові події у Колядинецькому НВК

   Особливим днем, якого із нетерпінням чекають діти Колядинецького НВК, є День Святого Миколая У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай цього року прислав своїх казкових  помічників Гаррі Потера та Герміону, а потім і сам завітав на свято до Колядинецьких школярів.

   Він знає, його не просто чекають – усіма силами, усім колективом готуються зустріти! Ще напередодні власними руками прикрашають, оформляють, виготовляють, плетуть, вишивають такі прекрасні оздоблення для святкової сцени! Та найбільша прикраса – святково зодягнені, з усмішками на обличчі діти. Наша велика родина завжди рада зустріти гостей!

   Сьогодні у школі відчувалась атмосфера свята та аромат духмяних «миколайчиків». Хоч ті, що «не при хаті згадуючи», намагався зіпсувати свято – це йому не вдалось: маленькі янголики все-таки привели Святого Миколая до дітей.

   У День Святого Миколая учні нашого закладу освіти зустрічали гостей.

   У руках вчителів та вихователів – подарунки. Їх для слухняних дітей дошкільного підрозілу НВК «Малятко» приніс депутат районної ради, голова ФГ «Урожайна долина» Рогіз Є.О., який узявсь того дня допомагати Миколаю втілювати його задуми.

   Висловлюємо велику подяку за небайдуже ставлення до дітей. Дякуємо вам за підтримку, за чуйне та щире серце! Ми хочемо, щоб в цей день всі  були вдвічі щасливіші, адже ті, про кого ви піклуєтесь, дарували свою любов, шану та тепло у виконаних піснях  та віршах.

Святий отче, Миколай!

Нашу хату не минай!

Подаруй ти нам потіху,

І торбину повну сміху,

І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни.

Нині святий Миколай,

В український піде край,

Всім, хто чемний і слухняний,

Подаруночки роздасть.« повернутися до списку новин