Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КРАЩІ РОБОТИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ

   Мала академія наук України - цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку молодого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

   Визначним заходом її діяльності є щорічне проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. На всіх етапах конкурсу-захисту беруть участь близько 100 000 школярів-старшокласників, а до фіналу виходять понад 1000 кращих.

   Десять юних науковців Липоводолинщини стали учасниками І районного етапу, що відбувся 10 січня 2019 року на базі районного Будинку для дітей та юнацтва.

   У межах конкурсу  організовано роботу 9 секцій (експериментальної фізики, екологічної безпечної технології та ресурсозбереження, біології людини, екології,  валеології, англійської мови, фольклористики, історичного краєзнавства, гідрології) у 8 наукових відділеннях.

   Тематика, представлених до захисту науково-дослідницьких робіт учнів, охоплювала широкий спектр наукового знання. Увага «молодих учених» була зосереджена на різних його галузях та аспектах: теоретичному і прикладному, глобальному і суто регіональному, інноваційному і традиційному.

   Автори шести кращих робіт візьмуть участь у  ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що пройде у лютому в обласному центрі.« повернутися до списку новин