ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Незабутня подорож

   Улюбленим заняттям для семенівським  школярів є подорожі. У нас чудова земля з мальовничими куточками. Одним із таких місць нашої області є Михайлівська цілина. Вже давно приваблював цей заповідник увагу учнів своєю неординарністю і відносно недалекою віддаленістю від нашого села.

   Тому суботнього дня велосипедний маршрут юних мандрівників у супроводі учителів біології та історії пролягав від Семенівки до Великих Лук, за якими простяглися 202 га цілинних земель.

   Здолавши труднощі велосипедного проїзду, подорожуючі дісталися місця призначення. На шляху до нього вони побачили витоки  річки Хорол, яка протікає Липоводолинщиною, зробили зупинку в музеї просто неба. Він був створений на приватному обійсті і знайомив відвідувачів із культурою українського побуту. Та незабутнє враження справила сама цілина, яка вбралася  в травні у жовтий квіт зіноваті. На зеленому килимі злакових трав вирізнялися краплини темно-фіолетових ірисів і білі плями анемони.

   З надією на майбутні подорожі, втомлені, але задоволені, сповнені приємними враженнями,  діти поверталися додому.« повернутися до списку новин