Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СТРАТЕГІЯ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: В РАЙОНІ ВІДБУЛАСЬ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ОСВІТЯН

   Традиційно початок нового навчального року для освітян знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка водночас підбиває підсумки роботи попереднього року та визначає стратегічні пріоритети галузі того чи іншого регіону на найближчу перспективу, окреслюючи нові траєкторії в діяльності щодо реалізації концептуальних засад. 

   На цьогорічному освітянському форумі Липоводолинщини, що проходив у стінах Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 30 серпня 2019 року у формі єдиної загальної панелі «Від мети НУШ до формування змісту освіти», близько сотні педагогів говорили про дуже важливі речі: про систему освіти - сучасну, доступну, перспективну; про нову українську школу – один із найважливіших пріоритетів, який має підтримку, розвиток та інвестування; про результати першого року НУШ; про стрімке впровадження інклюзії тощо.

   Серед учасників та почесних гостей – голова Липоводолинської районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, заступник голови Липоводолинської районної держаної адміністрації Володимир ГРИЦАЙ, секретар Липоводолинської селищної ради Ростислав САВЧЕНКО та голова її постійної комісії з питань молоді, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту Євгеній СИДОРОВ, керівники закладів освіти, педагоги. 

   Посадовці у своїх вітальних промовах відзначали досягнення в реалізації реформи Нової української школи і тісну співпрацю в цьому напрямку депутатського корпусу та керівних освітніх установ району; акцентували увагу на проблемах, які хвилюють суспільство, адже питання освіти посідають чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади; говорили про майбутнє шкільної освіти та стратегії, які набувають пріоритетності.  

   Підсумки розвитку дошкільної, шкільної та позашкільної освіти, нові траєкторії в діяльності закладів регіону щодо реалізації концептуальних ідей НУШ у 2019/2020 навчальному році окреслила у своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО. 

   «Питання освіти є пріоритетним для нашого регіону, для нашої країни, адже саме освіта здатна впливати на економічний розвиток держави, входження її в європейський простір. Ми маємо не просто знайти відповіді на виклики часу, а забезпечити якісну освіту дітей і умови для професійної реалізації вмотивованих учителів. Тому великі завдання покладаються нині на навчальний заклад. І щоб їх розв’язати, заклади мають змінюватися, розвиватися. Попереду велика робота», - зазначила вона.  

   Спікерами пленарного засідання були керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти, їх заступники та педагоги, які у своїх виступах відзначали досягнення, напрацювання та завдання, що стоять перед педагогічною спільнотою Липоводолинщини, спрямовані на успішну реалізацію освітньої реформи. 

   Традиційно працівники освітньої галузі отримали нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.

   

 

   

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин