Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У школах Липоводолинського району відбулися випускні вечори

   Перегортаючи шкільний календар, день за днем школярі з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світло надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

   22-24 червня  2018 року у школах Липоводолинщини відбулися  випускні вечори для одинадцятикласників. У цьому році  документ про здобуття повної загальної середньої освіти отримали  66 випускників району, троє з них нагороджені золотими, двоє - срібними медалями.

   Зі святом випускного балу, закінченням школи та вступом у доросле життя учорашніх школярів вітали директори, вчителі, батьки, офіційні особи. 

   З радістю і хвилюванням, тримаючи в руках атестати зрілості, випускники щиро дякували їм і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.

   Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.  А воно різнобарвними кульками летіло ввись, аж доки не розтануло у небесній сині.« повернутися до списку новин