Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти району

   09 квітня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому 13 учителів закладів освіти району та 1 методист районного методичного кабінету презентували свій досвід роботи над індивідуальною науково-методичною проблемою в міжатестаційний період.

   Комісією оцінювалась діяльність педагогічних працівників з огляду на рівень теоретичної, методичної та професійної компетентностей, якість та результативність навчальних досягнень учнів, використання оптимальних форм і методів на уроках та в позакласній роботі, методичну активність педпрацівників, їх видавничу діяльність, керівництво дослідницькою роботою школярів, підготовку переможців і призерів районних та обласних олімпіад, участь у роботі методичних заходів. Акцентувалася увага не тільки на певному освітньому рівні вчителя, а й здатності ним творчо використовувати набутий досвід у практичній діяльності.

   За результатами  розглянутих матеріалів, комісія прийняла рішення про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 5 учителям,  відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель» – 6 педагогічним працівникам. 2 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 – кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

   Підводячи підсумки засідання, голова комісії, начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.ДМИТРУШКО, подякувала усім за проведену роботу у міжатестаційний період, побажала подальшого удосконалення професійної майстерності, творчого  натхнення та нових здобутків.  

      « повернутися до списку новин