Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ З ПЕРШИХ ДНІВ ЧЕРВНЯ

   Як доповіла під час щопонеділкової апаратної наради голові районної державної адміністрації Івану ЯРЕМЕНКУ начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО, цьогорічна літня відпочинкова кампанія стартує з 3 червня відкриттям пришкільних таборів з денним перебуванням і завершиться в середині липня в профільному таборі спортивного спрямування «Барса». Оздоровчий сезон триватиме впродовж усього літа.

   Для якісного та змістовного відпочинку дітей району заплановано роботу 17 пришкільних таборів з денним перебуванням, 2 профільних (англомовного та спортивного) та 2 таборів праці і відпочинку. Як і в попередні роки, на базі закладів загальної середньої освіти за планом буде працювати 5 мовних таборів. Відпочинкові зміни триватимуть чотирнадцять робочих днів.

   Заклади дошкільної освіти на період проведення літньої оздоровчо-відпочинкової  кампанії будуть переведені на санаторний режим роботи,  що передбачає, поряд з іншим, максимально можливе перебування дітей  на свіжому повітрі, збагачення раціону за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені.

Усіма формами відпочинку та оздоровлення передбачено охопити 805 дітей віком від 7 до 17 років, що становить 63,3% від загальної кількості учнів.

   Заплановане фінансове забезпечення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року становить 847,7 тис. гривень. Зокрема, з обласного бюджету заплановано використати 122,2 тис. гривень;  з районного - 528,5   тис. гривень; з  бюджетів сіл, селища - 74,0 тис. гривень; залучити позабюджетних коштів – 76,0 тис. гривень. На підготовку дитячих відпочинкових закладів до роботи в літній період у місцевих бюджетах передбачено 47,0 тис. гривень.

   Середня   вартість харчування у таборах з денним перебуванням в   день  на  одну  дитину  складе за планом не менше 28 гривень (18,50 гривні – бюджетні кошти).

   За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любові ДМИТРУШКО, наразі завершується процес підготовки до початку літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року, що включає комплекс спеціальних заходів, спрямованих на організацію дозвілля, відновлення фізичних і психічних функцій організму, сприяння розвитку духовності та соціальної активності дітей. Відповідні дозвільні документи (акти) будуть підписані по факту здійснення комісійного об`їзду – огляду  з метою моніторингу готовності відпочинкових закладів району до початку та під час їх роботи влітку.« повернутися до списку новин