Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У школах Липоводолинщини пролунав останній дзвоник

   Сьогодні  для більш ніж 1300 школярів Липоводолинщини пролунав останній дзвінок,  що символізує завершення ще одного навчального року. Попереду на школярів чекає цікаве, змістовне і оздоровче літо. Для випускників настає дуже відповідальний момент - вибору подальшої кар'єри.

   Традиційно, аби сказати теплі слова побажань із нагоди завершення чергового навчального року, до закладів загальної середньої освіти району завітали представники влади, батьки, громадськість.

   «На вас, нове покоління, Липоводолинщина покладає великі надії і сподівання. Ми завжди готові підтримати ваші прогресивні задуми і плани. Упевнені, що спільними зусиллями ми модернізуємо освіту і плекатимемо нові покоління свідомих і талановитих громадян. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, удосконалюйте себе, щоб якомога частіше ви відчували окриляючу силу успіху, радість перемог», – такими словами вітали школярів керівники закладів, почесні гості.

   Очільник району Яременко І.О., його  заступник Грицай В.М. та селищний голова Нищета С.М. взяли участь в урочистій лінійці в Комунальному закладі Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

   Начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрушко Л.М. вітала учасників освітнього процесу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

    «Коли дзвенить останній дзвоник – завершується навчання у школі, настає улюблена дитяча пора – літо, але для випускників в цю мить розпочинається новий період у житті – незвичні події, нові зустрічі, цікаві знайомства, захоплююче продовження навчання. Бажаю всім потенційним випускникам успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання і обов'язково почати реалізацію своїх бажань. Пам’ятайте, що вас підтримують ваші батьки, педагоги-наставники», - зазначила вона.

   Хвилюючим моментом шкільних урочистостей була мить, коли маленька першокласниця  з кремезного плеча випускника задзвонила у золотавий дзвоник, а випускники, кружляючи в останньому вальсі,  випустили у небо різнокольорові кульки – мрії  про світле майбутнє, якому  неодмінно бути. 

   Нагадаємо, що вже 29 травня  2018 року для випускників 9-х класів розпочинається державна підсумкова атестація. Для одинадцятикласників вона триватиме до 13 червня. Урочистості з нагоди вручення документів про здобуття відповідного освітнього рівня планується завершити до 25 червня.« повернутися до списку новин