Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ – СЕРЕД НАС»

   В переддень вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні на базі районного Будинку для дітей та юнацтва відбулася районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас». Захід мав на меті розвиток творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи в учнів, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України.

   Цьогоріч конференція, організаторами якої виступили відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації та районний Будинок для дітей та юнацтва, працювала в рамках реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

   Її учасниками стали 12 представників учнівської молоді, що презентували результати своєї пошукової, благодійної та волонтерської діяльності, представивши теми, які є надзвичайно актуальними і болючими для нашої країни.

   Кожне напрацювання - це прояв щирої поваги і захоплення своїми земляками-героями, свідчення того, що сумні події в Україні і доля людей, які страждають від них, небайдужа нашим дітям.

   Серед 12 презентованих, журі відзначили роботи Альбіни ГРИШКО з Капустинської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Катерини ЖОГЛО та Нелі МОСКОВИЧ з Московського та Колядинецького НВК, Едуарда ВАКУЛИ з Синівської ЗОШ І-ІІІ ст., Діани КУРИЛО з Русанівського НВК та Дар’ї ГОРОДНИЧОЇ з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст.

   Дослідження Альбіни ГРИШКО «Долі людські» буде представлено на обласній краєзнавчій конференції «Герої сучасності – серед нас».

      

     « повернутися до списку новин