ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Все починається з дитинства

   Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі вони росли щасливими, здоровими та радісними, гарно вчилися, займалися улюбленою справою. 

   В рамках відзначення Дня захисту дітей на Липоводолинщині святкові дійства відбулися в усіх освітніх закладах. І кожен цього дня міг знайти для себе улюблену розвагу.

   Так, найменші громадяни липоводолинського краю, вихованці-дошкільнята, віддали перевагу активному відпочинку і з’їхалися до районного центру на традиційну спартакіаду «Малятко».

   Програма святкування школярів, що нині відпочивають у пришкільних закладах,  складалася з культурно-мистецьких та розважальних заходів. Розваги з цікавими іграми, майстер - класи, спортивні змагання, конкурси, зустрічі з казковими героями – ось той неповний перелік дійств, що залишаться в пам’яті дітей неповторним та чарівним спогадом про Свято дитинства.

   Святкування Дня захисту дітей було направлене на те, щоб діти максимально відчули турботу дорослих про них, мали чудовий настрій та щирі посмішки!« повернутися до списку новин