Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Урочисте відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на Сумщині

   9 листопада 2018 року, в день української писемності  та мови, делегація Липоводолинського району взяла участь в урочистому відкритті ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

   Зазначений конкурс проводиться з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання пошани до національної культури і традицій.

   Відкрив ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

   З вітальними словами до присутніх звернулися:  заступник Міністра освіти і науки України Роман ГРЕБА,  голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  Вікторія ГРОБОВА, які констатували, що мова – це наш зв’язок зі славним минулим і єдиний шанс на майбутнє.

   Учасники заходу  мали можливість переглянути виставку робіт ужитково-прикладного мистецтва та святкову програму, за участю кращих колективів Сумщини.

 

 « повернутися до списку новин