Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Районне методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток. 

Б. Брехт.

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації  19 вересня 2018 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів проведено районне методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

   У  засіданні взяли участь 17 учителів закладів загальної середньої освіти району, які викладають предмети «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Мистецтво». Обговорено ряд  актуальних  та важливих тем. Гапич С.М., учитель КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням та методичними рекомендаціями щодо реалізації навчальних програм з музичного мистецтва в умовах Нової української школи.

   Сірик О.І., учитель Капустинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розповіла про методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 8-9 класах та про особливості впровадження даного предмета в старшій школі.  Провела майстер-клас на тему: «Пуантилізм». Презентувала структурні елементи уроку мистецтва у 9 класі.

   По завершенню роботи підведено підсумки засідання методичного об’єднання, розглянуто проект рекомендацій та прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин